Inauguracja działań pracowni - Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

INAUGURACJA DZIAŁAŃ PRACOWNI

W dniu 30.07.2013  roku  miłym akcentem rozpoczęliśmy działanie wszystkich pracowni w ramach działalności Centrum  Integracji Społecznej w Brzeszczach.

W sposób uroczysty wszyscy uczestnicy nagrodzili starania kierownika Centrum, panią Danutę Zalwowską, wybierając ją pracownikiem miesiąca czerwca, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów w pracy zawodowej.

Szczególne podziękowania należą się uczestniczkom pracowni gastronimiczno-usługowej za przygotowanie smacznego poczęstunku, a uczestniczkom pracowni krawieckiej za przygotowanie dekoracji.

Swoją obecnością zaszczycił między innymi pan Mirosław Śmielak, który wspiera swoimi działaniami rozwój pracowni gastronomiczno-usługowej na co dzień współpracując z Fundacją.