Wizyta Janusza Świtaja z Telewizją TVN - Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

Pan Janusz Świtaj z telewizją TVN w Fundacji!

W środę dziewiątego października gościliśmy pracownika Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" pana Janusza Świtaja. Złożył on serdeczne podziękowania pracownikom Fundacji Pomocy Społecznej w Brzeszczach p. Jadwidze Chowaniec oraz p. Robertowi Bonar w obecności telewizji TVN.  Dystrybucją sprzętu ortopedycznego Fundacja zajmuje się już kilkanaście lat.

Z panem Januszem współpracujemy od dawna służąc pomocą, radą w wyborze sprzętu. Jesteśmy wdzięczni że nasza praca jest zauważana i doceniana przez klientów i podopiecznych Fundacji. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa skierowane pod adresem Fundacji i jej pracowników.

Artykuł o p. Januszu Świtaju na stronie TVN24